»
O kancelarii
     

Kancelarię Doradztwa Podatkowego prowadzimy na podstawie wpisu na
listę doradców podatkowych pod numerem 11886
prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych.

     
Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa podatkowego i księgowości, które zdobyliśmy pracując najpierw w służbach podatkowych i skarbowych a potem w Instal Finanse - Spółki prowadzącej księgi rachunkowe Spółkom w Grupie Energoinstal (również wg MSR i MSSF).

Posiadamy doświadczenie zawodowe między innymi w sporządzaniu opinii podatkowych, dokonywania interpretacji podatkowychoptymalizacji zobowiązań podatkowych, prowadzeniu audytów podatkowych, w tworzeniu polityki podatkowej oraz reprezentacji podatników w sporach z organami podatkowymi. Prowadzimy także pełną księgowość oraz PKPiR.

Z największą starannością dbamy o bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów. Jako doradcy podatkowi posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług doradztwa podatkowego.

Priorytetem naszej kancelarii jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków i reprezentowanie ich zarówno przed organami podatkowymi jak i sądami.

Informujemy ponadto, że możemy się pochwalić zdanym egzaminem i uzyskanym certyfikatem specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym TPE.